Máte otázky ?

Kto môže nakupovať kancelárske potreby, reklamné predmety a ostatný tovar na www.mojpapier.eu?

  • Tovar uvedený v našej ponuke môžu na www.mojpapier.eu nakupovať všetky právnické osoby, živnostníci majúci IČO ale taktiež maloobchodný spotrebiteľ. Svojou širokou ponukou sa snažíme uspokojiť všetkých spotrebiteľov bez rozdielu. Na rozdiel od iných internetových obchodov nemáme stanovenú minimálnu výšku objednávky.

Môžem objednať tovar prostredníctvom telefónu alebo emailom?

  • Áno, sme pripravený pomôcť Vám s nákupom po zavolaní na telefónne číslo 0911 955 765, prípadne nás kontaktujte na email obchod(@)mojpapier.eu.

Kedy bude doručená moja objednávka?

  • Vzhľadom na šírku nášho sortimentu a rýchloobrátkovosť tovaru je bežný termín doručenia vašej objednávky do maximálne 3 dní od objednania. Vo výnimočných prípadoch sa táto lehota môže predĺžiť, o čom však budete informovaný. Online objednávky spracovávame každý deň do 15:00.

Aké sú v internetovom obchode www.mojpapier.eu akceptované spôsoby platby?

  • Základný spôsob platby je dobierka pri doručení tovaru, buď prostredníctvom kuriérskej spoločnosti alebo prostredníctvom Slovenskej pošty. Platiť za tovar môžete aj prevodom na náš účet (viac v sekcii Spôsob platby a doručenia). Ponúkame možnosť osobného odberu, pri ktorom môžete využiť hotovostnú platbu a bude Vám vydaný bloček z ERP.

Moja zásielka prišla poškodená, čo mám robiť?

  • Zavolajte, prosím, čo najskôr na naše mobilné číslo 0911 955 765, kde vám naši pracovníci pomôžu problém vyriešiť.

Ceny produktov sú uvedené vrátane DPH?

  • Áno. Všetky ceny produktov v internetovom obchode sú uvádzané s DPH. Ide o ponuku primárne určenú maloobchodným spotrebiteľom, po registrácii podnikajúceho subjektu bude výška obratových zliav určená individuálne.

Musím sa u Vás registrovať?

  • Nemusíte, môžete nakupovať aj ako neregistrovaný zákazník. Registrácia Vám však poskytne určité výhody – schopnosť sledovať stav objednávky, uloženie adresy pre nasledujúcu objednávku, špeciálnu zľavu pri prvom nákupe (viac v sekcii Získaj zľavu). Zároveň Vám garantujeme, že po registrácií zostanú Vaše osobné údaje chránene podľa zákona a spoločnosť mojpapier.eu ich v žiadnom prípade neposkytne tretím stranám.

Potrebujem tovar, ktorý som na stránke www.mojpapier.eu nebojavil. Ako postupovať?

  • Potrebujete služby alebo tovar, ktorý ste v katalógu nenašli? Neváhajte nás kontaktovať na telefónne linky a my Vám radi zabezpečíme tovar alebo služby, ktoré ste v katalógu nenašli.

Nenašiel som odpoveď na svoju otázku, ako Vás mám osloviť?

  • Využite akýkoľvek spôsob uvedený v sekcii Kontakty, sme tu pre Vás kedykoľvek v pracovných dňoch od 07:00 do 15:00. Prípadne využite pripravený formulár.