Naše výhody

Prečo nakupovať práve u nás, keď je na Slovenku veľa internetových a kamennných predajní s kancelárskymi potrebami?


Sme špecialisti na sortiment kancelárskych potrieb

  • Spotrebný materiál pre firmy a kancelárske potreby predáva mnoho predajcov. My sa však naň priamo špecializujeme. Nemáme široký sortiment rôznych tovarov, máme širokú ponuku kancelárskych porieb. Je jedno, či uprednostňujete tradičné značky kancelárskej techniky alebo hľadáte lacnejšie alternatívy, u nás nájdete všetky položky, ktoré bežne používate.

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

  • Neponúkame nezmyselne nízke ceny a vysokú cenu za dopravu. Objednávky nad 40 € Vám doručíme úplne zadarmo. Objednávky v nižšej hodnoty Vám vieme doručiť za veľmi výhodných podmienok.

Tovar skladom

  • Snažíme sa mať maximálne množstvo tovaru skladom, alebo dostupný do 24 hodín. Kombinujeme vlastné skladové zásoby so skladmi najväčších distribútorov.

Rýchly termín dodania

  • Pokiaľ máme tovar skladom, snažíme sa ho expedovať v deň objednávky, prípadne nasledujúci pracovný deň.

Poradíme Vám

  • Nemusíte byť odborníkom vo všetkom. Obráťte sa na nás pri výbere kancelárskych potrieb, reklamných darčekov na potlač alebo kancelárskej techniky. Napíšte nám Vaše požiadavky a my Vám poradíme, alebo odporučíme inú alternatívu.

Roky skúsenosti

  • Naše služby ponúkame od roku 2004. Okrem predaja kancelárskych potrieb sa venujeme aj reklamnej a polygrafickej činnosti. Máme preto vlastné skúsenosti s ponúkaným tovarom, nezáväzné od marketingových informácií výrobcov. E-shop na novej stránke www.mojpapier.eu prevádzkujeme od roku 2014.

Spoľahlivý e-shopový systém

  • O každej zmene objednávky ste informovaní vo Vašom zákaznickom účte a na kontaktnom emaily zadanom pri objednávaní tovaru. Ihneď po spracovaní objednávky Vám oznámime predbežný termín expedovania objednávky.

Spokojní zákazníci

  • Našim cieľom je spokojný zákazník. Vždy sa snažíme urobiť pre zákazníka maximum - pred predajom aj po ňom pri prípadných reklamáciách. Uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu, pred okamžitým ziskom.

Osobný prístup

  • Touto frázou sa chváli každá firma, horšie sú reálne skúsenosti zákazníkov. Nie sme malý internetový obchod bez technickej a obchodnej podpory, pri Vašom kontakte s nami budete komunikovať so zodpovedným človekom, ktorý má na starosti zákazníkov.

Etická firma

  • Pri svojom podnikaní sa riadime platnými zákonmi pre oblasť elektronického obchodovania, dodržiavame ochranu osobných údajov, normy SOI, uvádzame do distribúcie výrobky bez zbytočnej enviromentálnej záťaže. Sme firma so 100% slovenskou účasťou a podporujeme slovenských dodávateľov a výrobcov kancelárskych potrieb.